X
تبلیغات
 دل نوشته

 دل نوشته

به بهانه آزاد سازی خونین شهر

به بهانه ازاد سازی خونین شهر (خرمشهر )

   ازاد سازی خونین شهر ( خرمشهر ) که متعلق به همه ایران اسلامی است ، برگ دیگری از رشادت مردانی بود که به پیروی از پیر و مراد خود خمینی کبیر (سلام الله ) در فتح المبین چنان کردند که جهانیان در خواب بودند و هنوز هم نسبت به آنچه که شد نفهمیدند.
   حال که حدود 30 سال از آن دوران می گذرد حالی دارم که بگویم ، 

باز دیشب دل هوای یار کرد                         آرزوی جبهه سومار کرد
خواب دیدم سجده را بر مهر دشت                فتح فاو و ساقی والفجر هشت
باز محورهای بوکان زنده شد                        برف و سرمای مریوان زنده شد
از دوکوهه تا بلندای سهیل                           بر نمی خیزد مناجات کمیل
یاد کرخه رفت و بر ما رنج ماند                      قلب من در کربلای 5 ماند

صلوات به بلندای آفتاب به  ارواح طیبه شهدای هشت سال دفاع مقدس
برچسب‌ها: به بهانه آزاد سازی خونین شهر,
+ نوشته شده در ۹/۳/۱۳۹۱ساعت ۱۰:۵۴ توسط محمود شریف دسته : نظر(0)

تولد مادر یازده عیسی (ع)

تولد مادر یازده عیسی (ع)

   اگر حضرت مریم مادر یک عیسی بود ، بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) مادر یازده عیسی (ع) معصوم  است و ما شیعیان مفتخریم که مادرمان مرضیه زهرا ست .
   او که کوثر است ، ولادتش هم برای ما کوثر است .
   برای ما سالروز ولادتش که هشتم قبل از هجرت به مدینه بود از سالروز شهادتش افتخار آمیز تر است ، چون او آمد که خدواند به دعای او ما را شفعی باشد ، او آمد که به برکت وجودش خداوند بر ما برکت نازل فرماید و هر چند که شهداتش هم برای شیعه ولادت است، ولادتی که حمایت از امامت است .
   او طاهره معصومه است و تمسک بر او زن و مرد ندارد ، چون به معنای واقعی آموخت به خمینی کبیر که عالم محضر خداست ، پس در محضر خدا گناه کنید و نکنیم .
  انشاالله  
       
  
برچسب‌ها: تولد مادر یازده عیسی ,
+ نوشته شده در ۲۴/۲/۱۳۹۱ساعت ۱۸:۴۳ توسط محمود شریف دسته : نظر(0)

ما فاطمی و حیدری هستیم

 ما فاطمی و حیدری هستیم  

   ایران اسلامی ما فاطمی (س) و حیدری (ع) است و برای حفظ وحدت بارها سفارش معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) این بود که "وحدت کلمه " را حفظ کنید و در ادامه  پرچمداری این نهضت بزرگ ، رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی ( حفظ الله ) هم بارها و بارها تاکید فرمودند که حفظ وحدت از اهم وظایف است .
  نهادها و سازمانها طبق روال و براساس سنت و اعتقادات برای عده ای از همکاران و دیگر گیرندگان پیام تبریک و یا تسلیت به مناسبت های و ایام شهادت و یا ولادت معصومین (ع) ارسال می کنند.
 
  نکته قابل توجه :
  متاسفانه برخی از دستگاه ها از جمله شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه که زیر مجموعه معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران است ، در این ایام برای تنویر افکار عمومی و همدردی با بیش از 14 هزار پرسنل خود و مخاطبینی که همیشه برای آنها پیام ارسال می   کرد  ، هیچگونه اقدامی در این رابطه انجام نداد و این کار جای بسی تعجب دارد !!!
  به نظر می رسد که این ناشی از اعتقاد مدیر عامل این مجموعه دارد که خود از اهل سنت است ! ولی شاهدیم که بسیاری از اهل سنت محترم که در کنار شیعیان با حفظ وحدت و با آرامش در این سرزمین بزرگ زندگی می کنند،  احترام خاصی به اهل بیت خاصه سالروز شهادت و حتی ولادت حضرت زهرا(س) دارند.
  این کار ها معنا دارد و می بایست مدیریت ارشد شهری تهران که خود از مردان عرصه ایثار و شهادت و خانواده معزز شاهد است ، برای حفظ وحدت در جامعه و رفتارهای صحیح مدیریتی تذکر دهد که تکرار آن عواقبی ناخوشایند در پیش خواهد داشت .
  از سوی دیگر همه ما موظف به رعایت شعارالله و تقویت فرهنگ علوی و پاسداشت حرمت اهل بیت (ع) هستیم و باید پاسخگوی خون های هزاران شهید ، جانباز ، آزاده سرفراز و خانواده های آنها باشیم .  
        
برچسب‌ها: ما فاطمی و حیدری هستیم ,
+ نوشته شده در ۱۳/۲/۱۳۹۱ساعت ۱۰:۰۳ توسط محمود شریف دسته : نظر(0)