X
تبلیغات
 دل نوشته

 دل نوشته

هفته دفاع مقدس (روزگاران نور)

هفته دفاع مقدس (روز گاران نور )
 
خورشید های خاک نشین یادشان بخیر              پل های آسمان به زمین یادشان بخیر 
دستهای رو به علقمه ، مانده روی خاک              پاهای بوسه زده به مین ها یادشان بخیر 
چندین هزار یوسف در این جا گذاشته اند             ما مانده ایم و آه ، همین ، یادشان بخیر 
   باز دو بار ه  رسید خاطره سالهایی که تنها دود آتش و خون نبود ، بلکه عشق ، ایثار ، مروت ، جوانمردی ، از خود رستن و به خداپیوستن ، همت ، ارزش ، خدا ، دین ، قرآن ، اهل بیت (ع) ، امام ، سیدها ، رفاقت و ... بود .
   چه 8 سال که 80 سال ، چه 80 سال که 800 سال از خود خاطره به جای گذاشت ، اگر حسین(ع)  نبود و اگر زینب کبری (س) فریاد نمی کرد ، هل من ینصر نمی طلبیدند ، آنچه که در هشت سال دفاع مقدس دین ، ناموس و شرف داشته ایم ، باقی نمی ماند .
   حال چه باید گفت که در توان هیچ کس نیست تا گوشه هایی از آن همه رشادت ها و ایثار را باز گویی کنند و در کلامی و روایی کوتاه باید گفت : درو خدا بر شیرمردان و زنانی که گوش به فرمان پیر و مرادشان خمینی بزرگ (ره) دادند و چنان دفاع کردند که اخلاص زبانزده دنیا شد و رشادتشان برصفحه تاریخ حک گردید .
  خوشا به حال کسانی که در حسرت آن دوران به گذشته خود وفا دارند و با یاد دوستان شهیدشان زندگی و در ذکر قنوتشان " اللهم الرزقناشهاده فی سبیلک " سر می دهند .   
برچسب‌ها: هفته دفاع مقدس ,
+ نوشته شده در ۱/۷/۱۳۹۱ساعت ۰۹:۰۷ توسط محمود شریف دسته : نظر(0)

خیانت جدید یهود (صهیونیسم )

خیانت جدید یهود (صهیونیسم )
  در طول تاریخ خلقت یهود (صهیونیسم ) شاهد جنایت  ، خیانت و ظلم های فراوانی از سوی این قوم بر مردم و پیامبران خاصه موسی کلیم (ع) بوده ایم .
  این قوم در روند پیدایش زندگی های گوناگون در سرزمین های مختلف عامل بسیاری از فتنه ها و جنگ ها و جنایات بوده است .
  در قران کریم بارها و بارها اشاره به خیانت ها و جنایات این قوم شده و در سوره مائده از این قوم به " سرسخت ترین دشمنان مومنان یاد کرده و انان را از مشرکان نامیده است " .
  خیانت های مکرر علیه حضرت موسی (ع) و ظلم ها و تهمت ها علیه حضرت مریم و عیسی (ع) از این قوم را شاهدیم و قران کریم نیز به آنها اشاره دارد به گونه ای که انها را ( یهود ) پیمان شکن نامبرده است .
   در ادامه تاریخ و ظهور اسلام ظلم ها ، خیانت ، پیمان شکنی ادامه دارد تا جایی که شاهد جنک علیه پیامبر عضیم الشان اسلام محمد مصطفی (ص) هستیم .
   علی رغم نشانه های اخرین پیامبر و نبوت الهی در تورات ، این عناد ، کینه ها  و پیمان شکنی ها تا جایی ادامه دارد که رسول مکرم اسلام (ص) را زن یهودی مسموم و به شهادت می رساند .
   در زندگانی برخی از معصومین هم شاهدیم که جنایات ، خیانت ها و حتی شهادت انان به دست زنانی و یا مردانی است که یهودی (صهیونیسم ) هستند و در دربار جنایت کاران خلفای بنی امیه و بنی عباس ( لعنهم جمیعا ) نفوذ کرده اند .
   در روند تاریخی جهان شاهدیم که این خیانت ها و جنایات تا این دوران توسط این قوم پلید و مکار ( یهود صهیونیسم ) به گونه ای ادامه دارد که هر روز شاهد رفتارهای بی شرمانه ، کشتار مظلومان  و فتنه علیه جهان اسلام هستیم .
   از صدر اسلام  نبی مکرم اسلام (ص) ، معصومین علیه السلام ، صالحان ، مراجع و خاصه حضرت امام خمینی (ره) رهبر و معمار انقلاب اسلامی ایران پرده از رفتارها و جنایات آنها برداشته اند و مسلمانان را نسبت به این قوم پلید (یهود صهیونیسم ) آگاه کرده اند.
   روند انقلاب و بیداری اسلامی نشان از زخم خوردگی این پلیدان و ملحدان دارد تا جایی که دو باره خیانت جدیدی علیه اسلام و نبی مکرم (ص) سامان دهی می شود و هوشیاری به موقع مسلمانان در سراسر جهان انان را منزوی می کند.
   بارها توسط امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری تاکید شده است که یهود صهیونیسم دشمن قسم خورده اسلام و مسلمانان هستند .
   این اتفاق (بیداری اسلامی ) در جهان اسلام که روندی  روبه رشد دارد ، نشان از به خاری افتادن یهود صهیونیسم است که سرمداران آمریکای جنایت کار و اسرائیل غاصب را نشان رفته است .
   به خوبی روز روشن است که پوسیدگی درون این حکومت ها  نشان از  کینه های آنها علیه اسلام ، پیامبر عظیم الشان (ص) ، قرآن و مسلمانان دارد و شرایط به گونه ست که به حول و قوه الهی این فتنه ها نیز خنثی خواهد شد و جهان شاهد ظهور دولتی صالح ، عدالت گستر و رهبری معصوم خواهد بود .
  انشاالله          
      
 


برچسب‌ها: خیانت جدید یهود,
+ نوشته شده در ۲۵/۶/۱۳۹۱ساعت ۰۹:۰۹ توسط محمود شریف دسته : نظر(0)