X
تبلیغات
 دل نوشته

 دل نوشته

شورای شهر تهران

" شورای شهر تهران "
  باور دارم که اعضای شورای کلان شهر تهران باید تغییر کند و افرادی بیایند که نگرشی کاری تر ، برنامه دار ، صادق تر و خالص تر باشند .
  ورود حدود 30 اعضا در دوره جدید کار را به سمتی خواهد برد که هم فرصت است و هم تهدید ، چون ورود تعداد کار آشنا و ولایت مدار و کاردان بدور از سیاسی کار ی می تواند تهران را به قطب بزرگ شهری و خدمات شهری در دنیا مطرح نماید.
  از سوی دیگر اگر انتخاب مردم کار آمد نباشد آنچه که تاکنون انجام  شد به قولی پنبه خواهد شد و این کلان  درجا می زند و از ادامه خدمات باز خواهد ماند .
  و حق مردم تهران بیش از این خدمات است ، پس به انتخاب تکراری فکر نکنیم و به بهترین ها رای دهیم .
 

    
برچسب‌ها: شورای شهر تهران ,
+ نوشته شده در ۱۸/۲/۱۳۹۲ساعت ۱۲:۳۴ توسط محمود شریف دسته : نظر(0)

حسین بیژنی هم آمد

" حسین بیژنی هم آمد "

    حسین بیژنی در د اشنایی است که اعتقاد دارد برای رسیدن به ایرانی آباد ، آزاد و سر فراز باید نگرشی فکری خود را تغییر داد و با صدای بلند فریاد بر آورد که " ما می توانیم " .
   او که خود را برای شورای شهر تهران کاندیدا کرده است ، برای همه دست اندرکاران حمل و نقل شهری ، خاصه راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ، نیروی انتظامی و شهرداری تهران و ... اشنا و خدمات ارایه شده سه دهه مدیر یت وی برای مردم و بهره مندان از این خدمات و کارکنان زبان زد خاص و عام است .
  اندیشه اور را می پسندم ، باور دارد که کا ر در شورای کلان شهر تهران نباید سیاسی باشد بلکه مردم نیازمند خدمات صادقانه و خالصانه هستند .
  او برای همه اقشار جامعه خاصه قشر زحمت کش کارگران و دست اندرکاران در این عرصه که از صداقت بیشتری برخوردار هستند ، احترام خاصی قایل است . و همین موضوع سبب شده تا دیگران او را خدمت گذاری صادق بدانند و بخوانند.
  پس او آمده است بگوید که خدمت گذاری ولایت مدار و صادق می باشد و کار در شورای شهر تهران نیاز به سیاسی کاری ندارد بلکه کار ، اندیشه ، فکر و احترام به مردم برای مردم در جهت رضای خداوند متعال مقدم است .
  او برای خود اولویت های کاری دارد که در مطالب بعدی ازاو یاد خواهم کرد.
  زنده باد ایرانی آزاد و سرفرار ، پاینده باد ولایت فقیه و مستدام باد مردمی مسئولیت پذیر . 


برچسب‌ها: حسین بیژنی هم آمد,
+ نوشته شده در ۱۸/۲/۱۳۹۲ساعت ۱۲:۱۸ توسط محمود شریف دسته : نظر(0)