X
تبلیغات
 دل نوشته

 دل نوشته

اگر خورشید بگیرد (7

اگر خورشید بگیرد (7
با اجازه استاد جواد محدثی
از وقتی که زمزمه جدایی دین از سیاست مطرح است ، نیروهای این دور اداره هم انگیزه خود را از دست داده اند ودستشان به کار نمی رود . سرو سامان دادن به اوضاع آشفته اعمال ونیات از دست نیروهای انتظامی خارج اشت .
از زبان شاگرد استاد  :
برجام هم که غوذبالاغوذ شده است ، یکی داد می زند دیگری تهدید می کند !یکی سیمان می آورد دیگری آجر ، معلوم نیست درب کدام خانه گل گرفته خواهد شد ، در لوایح هم که چیزی نیامده است .
" سرور " فریاد می زند مذاکره با شیطان ممنوع ، حال باید برجام بود یا بی جام ، نمی دانیم ، فقط می دانیم جاده تقوا بسیار ناامن شده است !
آرام برانید تا از مسیر تقوا خارج نشوید .

برچسب‌ها: اگر خورشید بگیرد (7,
+ نوشته شده در ۲۰/۷/۱۳۹۴ساعت ۱۷:۳۷ توسط محمود شریف دسته : فرهنگی نظر(0)

اگر خورشید بگیرد (6

اگر خورشید بگیرد ( 6
با اجازه از استاد جواد محدثی
مالیات سنگین کمر تعهد را شکسته و بودجه ای برای توسعه معنویات تخصیص نیافته است . در پی استخدام گسترده مظاهر فرهنگ غربی ، سنتهای دینی بازخرید یا وادار به استعفا می شوند .
با کنار ه گیری فقه و فتوا از فرماندهی قراردادها و عمل ها ، نرخ درآمدهای نامشروع رو به افزایش است . تورم نظریه ، قدرت تهیه ایمان را از قشر آسیب پذیر جوان گرفته است . رنگ دین از دیوار دانشگاه ها پرید ه ، آموزش نسبیت دین در کلاس ها ، افت اعتقادی جوانان را به بار آورده است .
خطر ، خطر کنار گوشمان است ، فرهنگ ، آتش تهیه دشمن زیاد شده چه باید کرد ، دعواهای فردی ، گروهی ، حزبی و باید بی غیرت بود؟
معذالله

برچسب‌ها: اگر خورشید بگیرد ( 6,
+ نوشته شده در ۱۶/۷/۱۳۹۴ساعت ۰۹:۲۹ توسط محمود شریف دسته : فرهنگی نظر(0)

اگر خورشید بگیرد ( 5

اگر خورشید بگیرد ( 5
گزارش برای آنان که حقوق بشر را دستمایه جنایت ،خیانت و کشتار خود قرار داده اند .
وضع نگهداری سگ ها در خانه هایشان نشانه حمایت و الطاف انسانیت است ؟
دل سوزی برای یک پیر زن نحیف و لاغر ایستاده در کنار خیابان کشورهای غربی ، نشانه انسانیت است ؟
ایجاد بیماریهای مسری و انتقال آن از آفریقا و دیگر مناطق به دیگر کشور ها برای تقویت شرکت های دارو سازی در اروپا و آمریکا نشانه انسانیت است ؟
کشتار مردم فلسطین در غزه و... توسط صهیونیزم خون خوار به عنوان حمایت از سرزمین غاصب نشانه خوی درندگی و جنایت و تروریزم دولتی نیست ؟
کشتار مردم بی دفاع در افغانستان ، یمن ، عراق، بحرین و... برای دفاع از سلطه ، سلطه گری و جاه طلبی برای تعطیل شدن انسانیت نیست ؟
و امروز ، کشتار حاجیان در منا و انجام جنایت توسط آل سعود با حمایت های غربی  ها برای رسیدن به  تفکر اشتراکی " صهیونیزم و وهابیت " نیست ؟
اگر خورشید بگیرد دیگر ستارگان را نخواهید دید ، اگر خشم ولایت که همان شمشیر علی ( ع ) در جنگ نهروان  بالا برود ، دیگر آسمان را هم نخواهید دید .

برچسب‌ها: اگر خورشید بگیرد (5,
+ نوشته شده در ۱۲/۷/۱۳۹۴ساعت ۱۱:۰۰ توسط محمود شریف دسته : فرهنگی نظر(0)