X
تبلیغات
 دل نوشته

 دل نوشته

عربستان یا وهابیت

عربستان یا وهابیت
   طی چند روز گذشته شاهدیم که چه جنایاتی علیه مردم مسلمان و مظلوم می شود.
   سوالهای متعددی در ذهن همه نقش بسته که چرا ؟ برای چی ؟ برای کی ؟
   ایا این جنایات را به سرمداران وهابی عربستان باید نسبت داد یا مردم عربستان ؟
   خوب ، همه دنیا به خوبی می دانندکه عربستان یار و همپیمان آمریکا و اسرائیل است چرا چون که وهابیت ریشه صهیونیستی و یهودیت افراطی دارد.
   پس نسبت ان به مردم ساکن عربستان چیست ؟ شاید در شرایط موجو دکه قطعا همین طور است سکوت مردم ساکن عربستان که ادعای مسلمانی دارند ، خیانت به رسوالله (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) که سرزمین حجاز متعلق به آنها است ، دارد.
  شاید بتوان به خوبی لمس کرد که فشارها درون کشور عربستان مردم را ترسان و لرزان کرده است ولی ندای مسلمان مظلوم چه می شود ؟ آینان ( سردمداران وهابی صهیونیستی عربستان ) به تنها چیزی که فکر نمی کنند مظلومیت است که قطعا " یدالله فوق ایدیهم " است .
   حال مردم عربستان تکلیف دارند برای مظلوم انهم مسلمانان یمن اعتراض و قیام کنند ، مرگ در خانه و رختخواب ذلت است !
 
برچسب‌ها: عربستان یا وهابیت ,
+ نوشته شده در ۲۴/۲/۱۳۹۴ساعت ۱۵:۲۴ توسط محمود شریف دسته : اجتماعی نظر(0)

سال نو

سال نو

  سال نو دیگری از راه رسید و همه به فکر نو شدن خود و خانواده و زندگی و ... بودند .
  سالی که با فاطمیه آغاز شد و با شهادت دختر پیامبر رحمت و قطب عالم امکان حضرت محمد عبدالله (ص) همرزمان بود.
  راستی از خودمان سوال کردیم تقارن این سال را به این ایام ،  پیام این ایام چیست ، ایا فقط عزاداری و سوگواری و یا ، تغییر در زندگی مادی ، گرایش به زندگی معنوی و تغییر در سبک زندگی از بردگی اموال به زندگی واقعی برای تعالی روح و جسم .
  هرکسی بهتر میتواند پاسخ این سوالها را بدهد ، حقیر معتقدم  که ما امانت دار اموال هستیم نه مالک آنها که مالکیت از آن خداوند قادر است .
  ساده زیستی به معنا نداشتن و نخوردن نیست ، ارتباط برقرار کردن با دیگران به معنا فکر ها واهی و توقع از دیگران و داشتن اموال که مخلوطی از حلال و حرام می شود نیست !
  ساده زیستی و قناعت دو عنصر با خود و خدا بودن است در مقابل بردگی اموال و شهوت و داشتن دارایی هایی که معلوم نیست از آن چه کسی است و باید برای کسانی جا گذاشت که آیا قدر من و تو را بدانند و یا در کمال خود خواهی بگویند " این که کم است " .
  حال باید دیگر اندیشید و چشم ها را به روی واقعیت ها باز کرد که این دو روزه دنیا " به بیان مولی امیر المومنین علی (ع) " " مزرعه آخرت است " .
  خداوند عالمیان تمامی نعمات الهی را برای نماینده خود " انسان " برروی کرات خلق کرده تا به اندازه بخورند ، بیاشامند و به دیگران که مستمند هستند نیز بدهند ! حال جامعه ما چنین است ؟ یا اینکه خود خورم به کس ندهم و ..."  .
  بیایم سال جدید را با نگرش جدید شروع کنیم تا انسانیت به خطر نیافتد.
انشاالله

برچسب‌ها: سال نو ,
+ نوشته شده در ۱۶/۱/۱۳۹۳ساعت ۱۲:۴۸ توسط محمود شریف دسته : اجتماعی نظر(0)

نان و پنیر

نان و پنیر

  بزرگی در رسانه ملی گفت ، اقایی در دفتر خاطراتش نوشته که شب به خانه رسیدم و شام نان و پنیر بود !

  پخش این مطلب از رسانه ملی آن هم در مجلس بزرگان ، قرار است چه چیزی تطهیر شود و به قول اتوشویی ها چه چیزی لکه گیری شود !

  خداون رحمت کند حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی مان را که فرمودند " انقلابی بودن مهم نیست انقلابی ماندن مهم است " ، مردم عمل ما را می بینند و آیا این اقایان هنوز هم در سفره شان نان و پنیر دارند ؟

  بهتر است که بدانیم بسیاری از مردم نان و پنیر می خورند و خدا را شکر می کنند و بوق و کرنا هم نمی زنند.

  همه به خوبی می دانند که اقایان حرف و عملشان یکی نیست ، شعار کافی است مردم رفتار و عملمان را و ویلاهای شمال و بالای کوه ها را می بینند ، پس بهتر است صادقانه برخورد کنیم .

  والسلام

 


برچسب‌ها: نان و پنیر ,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲۰/۱۲/۱۳۹۲ساعت ۱۱:۵۵ توسط محمود شریف دسته : اجتماعی نظر(0)

مرگ بر آمریکا

مرگ بر آمریکا
   باید مزار آن مراد و پیر جماران را با گوهر و عطر ناب محمدی آذین کرد که فرمود " هرچه می کشیم از این آمریکاست " و همه گفتیم " مرگ بر آمریکا " .
   امروز مجددا شاهدیم که این یاوه گویان و گاو چرانان دیروز و گادیلاک سوران امروز چه بی ادبی ها که نمی کنند و دوباره روح بلند امام راحل (ره) را برای ما شاد کردند که فرمود " امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند"  و شاگرد شهیدش  بهشتی قهرمان که او نیز خود یک ملت بود ، گفت " امریکا از دست ما عصبانی باشد و از این عصبانیت بمیر " .
   این بیانات امام و شهید بهشتی باید آویز گوش دولتمردان ایران اسلامی باشد که این یاوه گویان همان گرگ صفت همان دیروز و فراد هستند که سگ های درب بسته شده یهودیان و صهیونیست های جنایتکار می باشند .
   پس بدانیم که ملت دل خوش نکرده است به این نشست ها و ثابت شد که حتی در سر میز مذاکره هم خائن هستند .
  روز 22 بهمن جواب این بی ادبی ها و یاوه گویی ها داده خواهد شد و دوباره با هم خواهیم گفت که " مرگ بر آمریکا " ." مرگ بر اسراییل " ، " مرگ بر انگلیس " و مرگ بر فرانسه و مرگ مرگ مرگ  بربر بر ...

  

برچسب‌ها: مرگ برآمریکا ,
+ نوشته شده در ۱۹/۱۱/۱۳۹۲ساعت ۱۵:۵۴ توسط محمود شریف دسته : اجتماعی نظر(0)

حفظ حرمت ( سبد کالا )

حفظ حرمت مردم واجب است ( سبد کالا )
   درتوزیع سبد کالا توسط دولت ، علیرغم شعار " تدبیر و امید"  به نظر می رسد که دست اندکاران بسیاری بی تدبیری کردند.
   به قوت می توان گفت که حرمت و شان مردم در سالگرد پیروزی شکوهمنمد انقلاب اسلامی حفظ نشد و وجود صف های طویل و درگیری های لفظی و توهین به یکدیگر را به وجود آورد که مسئولیت این رفتارها برعهد دولت است .
   شاید اگر دولت مردان کمی به خودشان زحمت میدادند ، شاهد چنین صحنه هایی نبودیم و مورد سو استفاده رسانه های غربی در چنین روزهایی به یادمانی انقلاب قرار نمی گرفت  .
   در عین حال شعار علیه دولت های قبلی کاری اسان است اما به شرط این که خودتان اشتباه نکنید .
   امیدواریم شاهد تکرار چنین بی حرمتی هایی نباشیم .
  
برچسب‌ها: حفظ حرمت ( سبد کالا),
+ نوشته شده در ۱۷/۱۱/۱۳۹۲ساعت ۱۱:۵۱ توسط محمود شریف دسته : اجتماعی نظر(0)

سي و سه بار آمديم

سي وسه بار آمديم ، بازهم مي آيم

   سي و سه بارآمديم و بازهم اگر لازم باشد براي حفظ كيان اسلام و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مي آيم .

   اين گوشه اي از گفته مردماني بود كه  روز 12 اسفند سال 90 در پاي صندوق هاي انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي  با انداختن راي به داخل صندوق ها بيان كردند.

   خفاشان شب و كركسان روز در تمامي عالم همانند گذشته خواب بودند و نديدن ، پير و جوان ، مرد و زن و حتي راي اولي ها  و عاشقان به امامت و ولايت  و حافظان نظام آمده بودند تا يكبار ديگر ثابت كنند كه  نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران صاحب و مولايي دارد كه خواهد آمد و جهان را پراز عدل و داد مي كنند.

   چه كورند و چه مقدار خار و ذليلند آناني كه فكر خام دارند ، كور بوده و هستند كه هشت سال دفاع مقدس را نديدند و نچشيدند ، سي و سه سال تحريم را نديدند ، يكبار هم كه شده ببيند ، آناني را كه آمدند ،  صاحبان اصلي انقلاب بودند.

   مگر مي توان شهدا ، جانبازان و ايثارگران را تنها گذاشت ، انديشه هاي امام راحل (ره) را ناديده گرفت ، پس زحمات مادران و پدران شهدا چه مي شود ؟  خواستيم مديون شهدا نشويم و راي مان را براي قرب خدا به صندوق ها انداختيم .

   انگشت ثبابه مان را هم به رنگ آبي همچون به وسعت دريا ها و آسمان آغشته كرديم تا عمق جانمان كهكشاني شود.

   حال با طراوت مي گوييم كه سياهي به ذغال ماند و صلابت براي آسمانيان .

   و اما بعد ، آناني كه راي آورديد و وارد بهارستان و نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي شديد ، بايد بدانيد كه وكيل الرعيا  نيستيد ، بلكه مديون امام امت(ره ) ، خون شهدا ، جانبازان و خانواده هاي آنانيد ، پس تلاش كنيد تا مجلس در راس امور باشد ، نه يك كلمه زياد و نه يك كلمه كم _   چون این سوکند را در مقابل مردم می خوانید :

  « من در برابر قرآن مجید، به خدای قادر متعال سوگند یاد می‌کنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌نمایم که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران ومبانی جمهوری اسلامی باشم و ودیعه‌ای را که ملت به ما سپرده به عنوان امینی عادل پاسداری کنم و در انجام وظایف وکالت، امانت و تقوی را رعایت نمایم و همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پایبند باشم، از قانون اساسی دفاع کنم و در گفته‌ها و نوشته‌ها و اظهارنظرها، استقلال کشور و آزادی مردم و تامین مصالح آنها را مدنظر داشته باشم.»
 


برچسب‌ها: سي و سه بار امديم ,
+ نوشته شده در ۱۳/۱۲/۱۳۹۰ساعت ۱۶:۰۱ توسط محمود شریف دسته : اجتماعی نظر(0)

انتخاب

انتخاب

  هرکسی تاوان انتخاب خودش را پس می دهد ، چه خوب و چه بد.
  پس باید تلاش کرد تا با صبر و حلم انتخاب خوب داشت.
برچسب‌ها: انتخاب ,
+ نوشته شده در ۲۵/۱/۱۳۹۰ساعت ۱۳:۰۹ توسط محمود شریف دسته : اجتماعی نظر(0)

25 بهمن 89 خطاي تحليلي

٢٥بهمن ماه 89 خطاي تحليلي

   25 بهمن ماه 1389 يكي از ورق هاي تاريخ ايران اسلامي است كه ريزش شدگان انقلاب با خطاي تحليلي ، اجتماعي و سياسي مواجه شدند.
   اصرار به مرزبندي ، حمايت هاي سران كشورهاي غربي و صهيونيزم بين الملل ، همراهي مخالفان داخلي مغرض ، حمايت افراد بي اصول و بي بندوبار داخلي ،  خارج نشينان بي درد همه و همه عوامل اصلي خطاي آقايان در رهبري فتنه بود.
  به نظر مي رسد آقايان با نقاب به چشم خود روز 22 بهمن ماه 1389 حضور ميليوني مردم غيور و مسلمان ايران را نظاره نكردند و شايد هم كمي دچار كور چشمي شده بودند.
  مردم و ولي نعمت ها در اين  33 سال از عمر پربركت انقلاب اسلامي با پشت سر گذاردن مشكلات با صلابت ، اراده ، ايثار ، مقاومت ، از خود گذشتگي براي حفظ كلمه وحدت و يكپارچگي اين 25 بهمن ماه را هم پشت سر گذاردند.
  روز گاري كوردلان منافق ، روزي هم خط نفاق ، روز ديگر فرنگي پرستان ملي گرا ، روز ديگر هم خصم زبون و كفر آفرينان عصر استعمار و استكبار و حمايت هاي صهيونيزم بين الملل با دست صدام و صداميان ، يك روز هم قدرت طلبان بي بندوبار خودشان را نشان دادند ، اما مردم با بصيرت و حمايت از خط راستين ولايت فقيه و پيروي از رهنمودهاي مقام معظم رهبري ، امواج نابخردانه آنها را در هم كوبيدند.
   
چند نكته قابل توجه است :  
   1- همانطركه معمار و بنيانگذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني (ره) فرمودند " نبايد گذاشت كه انقلاب به دست نا اهلان بيفند".
   2- رهنمود ديگر ايشان بايد آويزه گوش همه دست اندركاران و خواص باشد كه " به من خدمتگذار بگوئيد بهتر است " .
   3- اگر فرد يا گروهي از ولايت فقيه جدا شود ، " در آتش قهر مردم خواهد سوخت " .
   4- ملت مسلمان ايران اسلامي با پشت سر گذاردن همه مشكلات طي 33 سال با اراده كامل  ، بصيرت و شعور كافي ،دفاع از دستاوردهاي انقلاب اسلامي ، پاسداري از خون هزاران شهيد ،  ايثار جانبازان و آزادگان  سر فراز ، با نا اهلان  معامله نخواهند كرد.
  و در اخر اينكه : مقابل امواج خروشان مردم ايستادن عاقبتي ماند پادشاهان ايران ، مصر ، تونس و ... را خواهند داشت .
برچسب‌ها: 25 بهمن ماه 89,
+ نوشته شده در ۷/۱۲/۱۳۸۹ساعت ۱۵:۲۱ توسط محمود شریف دسته : اجتماعی نظر(0)

نكته ها و پند ها(2)

نكته ها و پندها (2) 

- هيچگاه مغزتان را براي اطلاعات نادرست ،ناقص ، بيهوده وآشفته پر نكنيد. 

- هميشه براي پاسخگويي  شماره تلفن به دفتر تلفن مراجعه كنيد ، مغز را براي خوب فكر كردن برنامه هايتان نگهداريد. 

 - ظاهر افراد نشان از باطنشان نيست ، ظاهر فريبنده  و باطن پنهان است . 

- انسانها  بالقوه برنده هستند ، مگر اينكه خودشان باور نداشته باشند. 

- برخي از افراد تظاهر به بازنده بودن مي كنند ، نبايد ظاهرشان ما را فريب دهد. 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۹/۱۱/۱۳۸۹ساعت ۱۳:۱۱ توسط محمود شریف دسته : اجتماعی نظر(0)

نكته ها و پندها(1)

نكته ها و پندها  ( 1)

-  افراد ي كه در باره خود احساس خوبي دارند ، نتايج خوبي به دست مي اورند

- هميشه اهدافتان را از كاري كه مي خواهيد انجام دهيد بنويسد و بيش از 250 كلمه نشود و در طول انجام كار هميشه بخوانيد و در مقابلتان داشته باشيد. 

- به افراد كمك كنيد تا به حداكثر توانايي هايشان   دست يابند و آنان را موقع انجام عملكرد صحيح غافلگير و تشويق كنيد. 

- اعلام رضايت از زير دستان ، تشويق  آنها و اعلام احساس مطلوب ، نقطه اوج افراد خواهد بود. 

- اصل تشويق را در كنار تنبيه قرار دهيد و هميشه هجم تشويق بايد بيشتر از تنبيه باشد. 

- سكوت و نگاه معنا دار ، خود يك تنبيه است . 

- صداقت در بيان براي ابراز احساسات و عملكرد فردي از زير دستان ، نتيجه مثبت خواهد داشت . 

- بهترين دقيقه اي كه صرف مي كنيد ، زماني است كه به زير دستان اختصاص مي دهيد. 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۷/۱۱/۱۳۸۹ساعت ۱۵:۰۹ توسط محمود شریف دسته : اجتماعی نظر(0)

دنيا

دنيا: 

دنيا كلك است و اهل دنيا كلك است   

هر كس كه كلك نداشت بي شك ملك است


ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲۹/۱۰/۱۳۸۹ساعت ۱۷:۲۴ توسط محمود شریف دسته : اجتماعی نظر(0)