X
تبلیغات
 دل نوشته

 دل نوشته

همه آمده بودند (روز قدس )

اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود ( حضرت امام خمینی ره)

همه آمده بودند :

در روز جهانی قدس همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان در سراسر کشور ایران اسلامی و  جهان ، زن و مرد ، پیرو جوان ، کودک و بزرگ با همه صلایق سیاسی ، اجتماعی برای یک صدا و یک پیام به خیابانها آمده بودند تا از مظلوم حمایت و دفاع کنند.

مردم سراسر جهان به خصوص کشورهای اسلامی با تاسی از پیام و رهنمود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و حمایت از ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی و ندای مظلوم خواهی کودکان ، زنان و مردم بی دفاع فلسطین به خصوص غزه ،  با سردادن شعارهای " مرگ بر آمریکا "، "مرگ براسرائیل "غاصب این حرکت سیاسی و عبادی را به نمایش گذاشتند .

   مردم مسلمان ایران اسلامی در این حرکت جهانی شعور ، عزم و اراده  خود را در حمایت از مظلوم خواهی عده ای مردم بی دفاع با زبان روزه  به معرض نمایش گذاشتند و ثابت کردن که از راه دورهم با هودلی و همیاری می توان نسبت به برادران و خواهران دینی خود بی تفوت نخواهند بود.

   پیام و رهنمود حضرت امام خمینی (ره ) دغدغه همه مردم آزادی خواه جهان شده است و قطعا پیامد این حرکت ها بهم ریختن ستون رژیم  غاصب صهیونیستی در مقابل موج بیداری جهان اسلام خواهد بود.

   استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا دریافته است که روز قدس یک نماد مذهبی است که برای زندن بودن بشریت تداوم خواهد داشت و بندگان صالح خداوند متعال در ماهی پربرکت آن را به اجرا می گذارد.

و اما پیام :

  راهپیمایی روز قدس به نمایش گذاشتن نفرت ملل آزادیخواه با هر تفکر ، مذهب و اندیشه از صهیونیسم به سرکردگی آمریکا در حمایت از مظلومیت مردم فلسطین وحمایت از قدس شریف است .

  روز قدس روز وحدت جهان اسلام و این خود یک ایدئولوژی است که  به رخ  استکبار و ایادی اروپایی آن در جنایت کار بودن رژیم عاصب صهیونیسم  کشیده می شود و این نشان از وظیفه هر انسان آزاده در هر کجای جهان دارد که باید در  مقابل داد خواهی مظلومان قد علم کرد . این جنایات روزگارانی در افغانستان ، عراق ، پاکستان ، سوریه ،  لبنان و امروز هم در سرزمین های اشغالی فلسطین در حال اتفاق و تکرار است .

در تفکر اسلامی به خصوص شیعی از حادثه کربلا حسینی (ع)  و عاشورا می آموزیم که مبارزه حق علیه باطل اختصاص به زمان و مکان ندارد و هرگاه حق خواهی و آزادی انان و اسلام در خطر افتد،  باید به صحنه آمد و این مهم ترین پیام عاشورا است .

 


برچسب‌ها: همه آمده بودند ( روز قدس ),
+ نوشته شده در ۴/۵/۱۳۹۳ساعت ۱۵:۳۸ توسط محمود شریف دسته : فرهنگی نظر(0)